Psia Elegancja - O mnie

Dbając o najwyższy poziom świadczonych usług i mając na uwadze dobro Państwa pupili - postawiłam na szkolenia u najlepszych groomerów w Europie. Zdobyłam certyfikat i dyplom umożliwiający mi wykonywanie tego zawodu w jednej z najbardziej prestiżowych szkół groomingu.

Ucząc się dalej u najlepszych korzystam z warsztatów udoskonalających. Miałam okaję podpatrywać i doskonalić swój warsztat u takich sław groomingu jak: Anjia de Nil z Belgii, Rony de Muter, Corina Verschuren, Kitty Dekeersgieter, Dawn Omboy która pokazała i wtajemniczała w techniki farbowania i zdobienia psów, Miko Hashii, Anna Bardysheva i wiele wiele innych.

Posiadam kwalifikacje potwierdzone dyplomem mistrzowskim uzyskanym w Izbie Rzemieślniczej Przedsiębiorczości w Katowicach.

Od 2013 roku zapraszam wszystkich chętnych na kursy groomingu, gdzie skruptularnie przygotowuję do zawodu psi fryzjer. Chcę przekazać Państwu jak największą wiedzę z zakresu groomingu, a także praktyczne informacje z zakresu pracy groomera. Praktyka od pierwszych dni przy stole groomerskim z psami. Nauka od podstaw do wykończenia pracy – przechodząc przez kolejne etapy groomingu, takie jak: strzyżenie psów i kotów, kąpiele, rozczesywanie, suszenie, kosmetyka, trymowanie, modelowanie.

Do zabiegów pielęgnacyjnych używam akcesoria i kosmetyki tylko i wyłącznie renomowanych firm takich jak: Oster, Andis, Big Groom, #1 All Systems, Espree, KW czy Mr Groom.